Szampon Normalizujący Do Włosów Przetłuszczających Się Capilarte Dermedic

93

Przeznaczenie: do włosów przetłuszczających się z problemem wypadania, polecany również w przypadku łojotokowego zapalenia skóry. Dla kobiet i mężczyzn.

Składniki aktywne: PilotantumTM, Niacynamid, Sok z brzozy, Cynk PCA, Kwas salicylowy, D-Panthenol.

Produkt przebadany klinicznie i trychologicznie.
Cena: 32 zł
Pojemność: 300 ml

Szampon normalizujący do włosów przetłuszczających się z problemem wypadania, polecany również w przypadku łojotokowego zapalenia skóry. Skutecznie oczyszcza, reguluje i wycisza pracę gruczołów łojowych oraz widocznie redukuje efekt tłustych włosów.

Preparat dzięki zastosowaniu kompleksu PilotantumTM, Niacynamidu oraz Soku z Brzozy odżywia mieszki włosowe, wzmacnia włosy i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu, a także przywraca równowagę mikrobiomu naskórka. Aktywny kompleks PilotantumTM, wykazuje wielokierunkowe działanie: pobudza aktywność biologiczną mieszków włosowych, wydłuża, przyspiesza i intensyfikuje wzrost włosów. Dzięki czemu włosy zagęszczają się
i zwiększa się ich objętość.

Obecny w formulacji szamponu Kwas salicylowy działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, ogranicza łojotok i przetłuszczanie włosów. Cynk PCA normalizuje produkcję sebum i przywraca równowagę skóry przy mieszkach włosowych jednocześnie oczyszczając jej i wzmacniając.

www.dermedic.pl

DSD de Luxe