Technologiczna rewolucja

36
24.12.2012

NUOVAPELLE to SYSTEM ODMŁADZAJĄCY z prawdziwego zdarzenia, bezinwazyjnie wspomagający regenerację i odmłodzenie tkanek skóry twarzy dzięki synergii dwóch zaawansowanych technologii: lasera i bipolarnych fal radiowych. 

""

ABSOLUTNA SKUTECZNOŚĆ 

NUOVAPELLE nadzwyczaj skutecznie zwalcza oznaki starzenia chronologicznego i fotostarzenia skóry. Główne działanie odmładzające bipolarnych fal radiowych połączono z regeneracyjnym działaniem lasera. Połączenie tych dwóch technologii umożliwiło uzyskanie nadzwyczaj skutecznych rezultatów, nieosiągalnych przy zastosowaniu tych samych technologii oddzielnie. ""REZULTATY WIDOCZNE JUŻ OD PIERWSZEJ SESJI

Wśród wszystkich technologii wydzielających światło laser jest jedyną, która jest w stanie trafić do celu głęboko, skutecznie i bez dyspersji światła, uzyskując nadzwyczaj wysoki poziom skuteczności, z powodu: SPÓJNOŚCI: energia jest rozprzestrzeniana prostopadle do tkanki poddawanej zabiegowi, bez rozproszenia. Zachowując swoją moc, laser jest najbardziej skuteczny w porównaniu z innymi technologiami. 
MONOCHROMATYCZNOŚCI: jego promień jest skoncentrowany w jednej, wybranej długości fali, w zależności od działania i pożądanych rezultatów. 
DZIAŁANIA SPRZĘŻONEGO: tkanki dotknięte działaniem lasera działają jak układ sprzężony, wyzwalając reakcję biologiczną, polegającą na rozprzestrzenianiu na otaczające tkanki działania odbieranego przez jedną z tkanek. To zjawisko zwiększa skuteczność i zasięg zabiegu. 
REZULTATY: SKÓRA JEST JAK NOWA, A REZULTATY KAŻDEGO DNIA STAJĄ SIĘ CORAZ BARDZIEJ WIDOCZNE.

Kontakt:
Pol-Cosm Sp.z o.o. 
ul. Nowa 23 Stara Iwiczna
05-500 Piaseczno
tel.: + 48 22 737 72 06
fax: + 48 22 737 72 07


DSD de Luxe