Terapia na porost włosów

34
01.07.2013 

Revivogen™ Scalp Therapy to zaskakująco skuteczna terapia na porost włosów prosto z USA. Potwierdzona naukowo i polecana przez lekarzy dermatologów stanowi bezpieczne rozwiązanie zarówno dla kobiet i mężczyzn. 

Revivogen™ – terapia na porost włosów bazująca na nauce a nie na mitach! 

Istnieje wiele naturalnych zabiegów na powstrzymywanie wypadania i stymulację porostu włosów, ale to właśnie doskonałe efekty terpaii Revivogen™ zostały potwierdzone przez niezależne kliniczne badania naukowe. Ta terapia dociera do źródła problemu wypadania włosów i zapewnia stymulację ich wzrostu w sposób naturalny, bez żadnych efektów ubocznych. 

Dermatologiczna formuła powstrzymująca wypadanie włosów u źródła

Wypadanie włosów to problem, który dotyka milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie. Niektórzy wydają majątek na wątpliwe kuracje, które nie przynoszą efektów. Dlatego Revivogen™ to dobra wiadomość: jest to naturalna, w 100% bezpieczna terapia przynosząca doskonałe i trwałe efekty, która została potwierdzona badaniami klinicznymi, w dodatku dostępna na każdą kieszeń! 

Badania naukowe 

Badania naukowe potwierdzają 88% skuteczność preparatu Revivogen™. Przy jego regularnym stosowaniu możliwy jest powrót do wyglądu nawet sprzed 3 – 5 lat! 

Revivogen™ Scalp Therapy to dermatologiczny preparat na porost włosów, który w naturalny sposób zwalcza główną przyczynę utraty włosów: łysienie androgenowe. Badania kliniczne wykazały, że aktywne składniki zawarte w Revivogen™ Scalp Therapy zmniejszają produkcję DHT (dihydrotestosteron) poprzez blokadę enzymu 5-alpha-reductase, który odpowiada za przemianę testosteronu w DHT. Pozostałe składniki preparatu Revivogen™ blokują receptory androgenowe i stymulują porost włosów. 

Zalety Revivogen™ Scalp Therapy 
• naturalne składniki 
• dermatologiczna formuła 
• efekty potwierdzone naukowymi badaniami klinicznymi 
• brak efektów ubocznych 
• ochrona, wzmocnienie i pogrubienie włosów 
• bezpieczny i efektywny dla kobiet i mężczyzn 

Szybkie i trwałe efekty 

W ciągu 6-8 tygodni codziennego używania preparatu Revivogen™ Scalp Therapy wspomaganego specjalnym szamponem Revivogen™ Bio-Cleansing Shampoo oraz odżywką Revivogen™ Thickening Conditioner widać wyraźne zmniejszenie wypadania włosów. Jednocześnie następuje poprawa wyglądu włosów. W okresie 6-12 tygodni fryzura staje się puszysta, pojawiają się nowe włosy i następuje ich wyraźne zagęszczenie. Maksymalne efekty występują między 12 a 18 tygodniem codziennego używania preparatu. Stałe stosowanie Revivogen™ kilka razy w tygodniu zapewnia najlepsze rezultaty. 

Produkty w terapii Revivogen™ 

Revivogen™ Scalp Therapy: Zestaw 3 pojemników preparatu Revivogen™ Scalp Therapy do 3-miesięcznej terapii stymulacji porostu włosów. Zestaw zawiera 3 pojemniki 60 ml i dozownik. 

Revivogen™ Bio-Cleansing Shampoo 

Szampon oczyszczający, wspomagający terapię preparatem Revivogen™ Scalp Therapy. Delikatnie oczyszcza skórę głowy z sebum i DHT. Zawiera bioaktywne substancje czynne, które odżywiają, nawilżają i poprawiają kondycję włosów i skóry głowy oraz tworzy zdrowe środowisko dla wzrostu nowych włosów. Zaleca się stosowanie co drugi dzień, nie wcześniej niż 3 godziny przed i po aplikacji preparatu Revivogen™ Scalp Therapy. 

Revivogen™ Thickening Conditioner 

Odżywka wspomagająca terapię Revivogen™ Scalp Therapy odżywia wiotkie i przerzedzone włosy, nawilża, wzmacnia i zwiększa ich objętość oraz przywraca ich naturalny blask. Dzięki specjalnym białkom odżywka otacza włos powodując jego pogrubienie, a włosy nabierają pełnego i zdrowego wyglądu. Zaleca się stosowanie co drugi dzień. Nakłada się na mokre włosy umyte wcześniej szamponem Revivogen™ Bio Cleansing. 

Producent: © Advanced Skin and Hair, Inc. Los Angeles, USA Wyłączny dystrybutor w Polsce: POLMAX, www.polmax.eu 

Więcej informacji na www.revivogen.pl


DSD de Luxe