Viralstop płyn do rąk

11

Cena: 29,50 PLN / szt.
Pojemność: 200 ml

Viralstop to preparat do stosowania w celu zapewnienia codziennej higieny rąk.

Płyn do rąk Viralstop:

  • szybko i skutecznie czyści dłonie bez użycia wody i mydła
  • zawiera składniki o działaniu nawilżającym, łagodzącym i przeciwzapalnym
  • szybko się wchłania
  • pozostawia uczucie świeżości i przyjemny zapach

Dlaczego Viral Stop?

Unikalna formuła antybakteryjna

Preparaty ViralStop zawierają wysokie stężenie alkoholu (powyżej 60%). Alkohol ma działanie bakteriostatyczne, bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Aktywność przeciwdrobnoustrojowa alkoholi jest optymalna w zakresie od 60 do 90%, a znacznie niższa przy stężeniach poniżej 50%.

Skuteczność i wygoda

Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, nasza firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Bierzemy pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO 22716, GMP).

Bogaty skład

Produkty ViralStop nie tylko zapewniają ochronę antybakteryjną, ale także zawierają składniki pielęgnacyjne (np. ekstrakt z lukrecji, glicerynę), które działają nawilżająco i przeciwzapalnie.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich!

Mycie i kontrola mikroflory skóry są najważniejszymi czynnościami w zapobieganiu zakażeniom. Zabiegi higieniczne rąk redukują znacznie ryzyko przeniesienia mikroorganizmów patogennych, co ma olbrzymie znaczenie w miejscach o dużych natężeniu ruchu. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje i komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Produkty dostępne w sieciach Tesco i Carrefour.

Więcej informacji na:
http://www.viralstop.pl/
https://www.facebook.com/viralstoppl/