Zakupy do salonu przez Internet

15
fot. Unsplash

Nowocześnie wyposażony i urządzony salon to wizytówka dla jego właściciela. Gdzie zakupić niezbędny sprzęt i wyposażenie, aby oszczędzić czas i pieniądze? Czy portale internetowe są do tego odpowiednim miejscem?

Niezależnie od tego czy posiadasz lub planujesz otworzyć duży czy mały salon, dysponujesz pokaźnym czy skromniejszym budżetem planowanie wydatków zawsze opiera się na ich optymalnym wykorzystaniu. Poruszając się w określonych ramach biznes planu poszukujesz rozwiązań o optymalnym stosunku jakości do ceny. Pierwszym krokiem będzie więc dobór niezbędnego wyposażenia salonu. Na rynku można znaleźć niezliczoną ilość ofert wszelkiego rodzaju. Przeanalizowanie ich i porównanie wymaga nie lada cierpliwości, wnikliwości i oczywiście czasu. Zamiast biegać od producenta do producenta, większość niezbędnego sprzętu i wyposażenia możemy znaleźć w jednym miejscu, na portalu internetowym takim jak np. Allegro, gdzie w kategorii „profesjonalne wyposażenie salonu” mamy dostęp aż do 160 tys. aktywnych ofert.

Potrzebujemy więc komputera, internetu i zaufanej platformy internetowej, która oferuje nam to czego potrzebujemy! Przed nami szybkie, wygodne i bezpieczne zakupy. Dzięki kompleksowości usługi będziemy mogli większość niezbędnych rzeczy zakupić w jednym miejscu. Zarówno duży sprzęt taki jak np. meble do recepcji, biurka, fotele do masażu, fotele kosmetyczne, myjki; jak i drobniejsze elementy wyposażenia: lampy, frezarki do manicure, suszarki, prostownice, lokówki, depilatory, podnóżki, rękawiczki, waciki. W internecie zakupimy także wysoce specjalistyczne profesjonalne urządzenia do salonów jak np. kombajny kosmetyczne, lasery czy autoklawy z niezbędnymi certyfikatami.

Wyposażenie lub doposażenie to nie lada wydatek zwłaszcza dla małego salonu. Portale, oprócz konkurencyjnych cen, oferują korzystne formy finansowania. Firmy mają możliwość skorzystania z opcji leasingu. Minimum formalności, łatwy i szybki dostęp do zakupionego sprzętu zwiększają atrakcyjność oferty leasingowej.
Świetnym sposobem, aby zapłacić za zakupy są raty, najlepszym – raty 0%. Wydatek zostaje rozłożony w czasie i nie ponosi się żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów.

Kiedy już wybierzemy i zapłacimy, możemy spokojnie czekać na nasz wymarzony produkt, który zostanie dostarczony przez kuriera z dowolnego regionu Polski! Jeżeli przekroczymy określoną kwotę zakupu możemy nawet liczyć na darmową przesyłkę. Wygodną dostawę zakupionych produktów zapewnia usługa Allegro Smart! Po jej opłaceniu uzyskujemy nielimitowaną liczbę bezpłatnych dostaw do sieci tysięcy paczkomatów i punktów odbioru, listów poleconych, a także za pośrednictwem kuriera na terenie całej Polski.

Szeroki zakres oferty portali internetowych, atrakcyjne ceny, dogodne warunki finansowania, szybka dostawa to niewątpliwie atuty, które skupiają coraz większą uwagę sprzedających i kupujących także z branży beauty. Dostępność tak różnorodnego asortymentu w jednym miejscu pozwala oszczędzić czas – czyli to co dziś najcenniejsze dla każdego menedżera i właściciela salonu.

Źródło: materiały prasowe Allegro