Zdobądź silną pozycje na rynku SPA & Wellness

21

13.05.2013 


Zdobądź silną pozycje na rynku SPA & Wellness – Już w czerwcu szkolenia, które dadzą CI poczucie pewności w biznesie. 

„Finanse w Salonach SPA – przelicz by wyjść na swoje”, 09.06. w Krakowie; 17.06. w Warszawie. 

„Jak wypracować silną pozycję na rynku SPA & Wellness” – czyli wyższa sprzedaż, wyższa jakość, prestiż, wyższe postrzeganie marki. 10.06. w Krakowie; 18.06. w Warszawie. 

Szkolenie z finansów kierowane jest do osób nie mających przygotowania finansowego. Będzie ono przedstawione w taki sposób, że mimo iż nie jesteś księgowym, czy innym finansistą, bez trudu zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi. Przedstawione zostanie m.in., jak należy skalkulować cenę zabiegu, jak rozumieć VAT, jak obliczyć zwrot kosztów z nowo zakupionego urządzenia, itp. Szkolenie dotyczące finansów w SPA, pozwoli na zmniejszenie strachu przed dokonywaniem różnych obliczeń, co pozwoli na pewniejsze zarządzanie firmą oraz ceną. Wiadomo już przecież, ze dzisiaj nie ma jednej ceny na cały rok, czy lata, cena jest płynna, ewaluuje wraz z kalendarzem, niejednokrotnie nawet z dnia na dzień. Dlatego warto wiedzieć na ile można pozwolić sobie na „żonglowanie”, by nie dokładać do interesu. Zapraszam serdecznie, gdyż nie tylko „żonglowanie” bieżącymi cenami przydatne jest w prowadzeniu salonu. Cenne będą także pozostałe zagadnienia, poruszane podczas tego szkolenia. 

Szkolenie :Jak wypracować silną pozycję na rynku SPA & Wllness", kierowane jest do właścicieli Salonów SPA & Wellness, kadry kierowniczej (managerów), a także personelu wykonawczego. TAK, dokładnie tak szeroko powinna być omawiana ta kwestia, na wszystkich szczeblach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Im więcej osób świadomie pracuje na całokształt działalności, tym większe szanse na jej sukces. Dlatego wszystkich zainteresowanych wzmocnieniem swojej pozycji na rynku konkurencji, serdecznie zapraszam na szkolenie, gdzie omówię całe mnóstwo popełnianych dzisiaj błędów, oraz co robić, by być coraz lepszym, generować większe obroty i nie bać się żadnej konkurencji. 

Szczegółowe informacje: www.conswel.pl w zakładce oferta indywidualna – szkolenia. 
Uwaga: ilość miejsc ograniczona. 

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: biuro@conswel.pl lub tel. 606 96 11 44 

Mocniejsi przetrwają, słabsi… odpadną, sam/a zdecyduj. 
Jednak im szybciej dokonasz zgłoszenia i wpłaty, tym taniej. 
Już dziś możesz zacząć umiejętnie zarządzać finansami.


DSD de Luxe