Zniewalająco piękne włosy

33

10.12.2012

Farbujesz? Suszysz? Podkręcasz? Twoje włosy tego potrzebują! Sprzężona siła 6 olejów tworzy eliksir, który sprawia, że twoje włosy nabiorą blasku, staną się gładkie i zdrowsze. Olejek z Maroko Sklepu nie tylko pielęgnuje i odżywia, ale także przeciwdziała wypadaniu włosów. Olejek do włosów Saharacactus to dobroczynna mieszanka 6 olejów (tłoczonych na zimno i nierafinowanych): arganowego, sezamowego, z nasion opuncji figowej, z oliwek, z czarnuszki i ze słodkich migdałów. Każdy z olejów ma specyficzne właściwości, dlatego zamknięto je w jednej butelce, abyś mogła z nich korzystać równocześnie. Olejek odbudowuje strukturę włosa, poprawia jego jakość oraz odżywia mieszki włosowe i stymuluje porost włosów. 

Sposób użycia 
Wmasuj 1-2 łyżeczek olejku we włosy zaczynając od końcówek aż po cebulki. Wykonaj masaż głowy. Pozostaw olejek na włosach przez co najmniej 2 godziny. Jeśli uznasz, że to konieczne możesz go pozostawić nawet przez całą noc. Umyj włosy szamponem i dokładnie spłucz. 
Stosuj 1-3 razy w tygodniu. 

Jedynym importerem olejku do włosów Saharacactus jest Maroko Sklep 
Odkryć tajemnice Maroka, odnaleźć w nim to, co najcenniejsze i obdarować tym Państwa – taka jest idea założycieli Maroko Sklepu. To dla Państwa zostaliśmy wyłącznym importerem oryginalnego 100% oleju arganowego certyfikowanego przez ECOCERT i to dla Państwa importujemy wiele innych, dotąd nieznanych, naturalnych kosmetyków. 

""sklep internetowy www.marokosklep.com 
Kontakt: 
Maroko Sklep 
tel.: 61 811 50 02 
kom.: 505 999 147 


DSD de Luxe