Pielęgnacja ust na wesoło

30
cosmepick balsamy do ust

Waniliowy lis, truskawkowy króliczek, kokosowa krówka… No i mamy pielęgnację ust na wesoło. A na poważnie? Balsamy, których formuły oparto na emolientach. Nie ma więc co się dziwić, że oprócz tego, że nas rozweselają, także skutecznie nawilżają, regenerują i natłuszczają.

Balsamy do ust marki Cosmepick mają jedwabistą konsystencję, która fantastycznie się rozprowadza. Ich działanie ukierunkowane jest na odnowę płaszcza hydrolipidowego, ekspresowe nawilżenie i regenerację delikatnej skóry ust. Emolientowa formuła, w której prym wiodą roślinne woski candelilla oraz carnauba, szybko eliminuje szorstkość naskórka. Wygładza, zmiękcza, uelastycznia i chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: wiatrem, słońcem, niską temperaturą. Usta pokryte balsamem wyglądają zdrowo i pięknie, a o pierzchnięciu możesz zapomnieć. To wszystko na poważnie. Ale w życiu trzeba się pośmiać, dlatego marka Cosmepick pielęgnacyjne formuły zamknęła w wesołych opakowaniach. A żeby zrobić ci jeszcze większą przyjemność, każdy z ośmiu balsamów ma apetyczny zapach i smak, którym nie oprze się żaden łasuch.

Cosmepick Lip Balm Vanilla Fox – balsam do ust o apetycznym smaku i zapachu wanilii. Emolientowa formuła szybko nawilża i regeneruje, nie dopuszcza do pierzchnięcia skóry. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm Strawberry Bunny – balsam do ust, który pachnie i smakuje świeżymi truskawkami. Dzięki emolientom, chroni usta przed pierzchnięciem, nawilża i regeneruje. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm Orange Reindeer – balsam do ust pełen smaku i zapachu soczystej pomarańczy. Zawiera emolienty. Nawilża i regeneruje, chroni przed pierzchnięciem. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm Coco Cow – balsam do ust przyciągający zapachem i smakiem kokosów. Bogaty w emolienty, chroni, nawilża i regeneruje. Zabezpiecza przed pierzchnięciem. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm Cherry Mouse – balsam do ust dla wielbicieli dojrzałych wiśni. Zawiera emolienty, dlatego szybko nawilża i regeneruje, nie dopuszcza do pierzchnięcia. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm Cream Cupcake – balsam, który nawilża, regeneruje, chroni usta i nadaje im słodkiego smaku oraz zapachu kremowej babeczki. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm White Chocolate Bear – nawilżająco-regenerujący balsam do ust o zapachu i smaku białej czekolady. Emolientowa formuła chroni przed pierzchnięciem. Cena 22,99 zł/6 g.

Cosmepick Lip Balm Marshmallow Unicorn – balsam do ust przyciągający smakiem i zapachem słodkich pianek. Zawiera emolienty, które chronią usta przed pierzchnięciem, nawilżają i sprzyjają regeneracji. Cena 22,99 zł/6 g.

Dostępne w sieci drogerii Hebe oraz w internetowym sklepie https://cosmepick.com/pl/