Klinika L’experta – Holistyczna Klinika Piękna art of BEAUTY Prestige Awards 2024

14
Klinika L'experta

HOLISTYCZNA KLINIKA PIĘKNA
Klinika L’experta
za innowacyjność, holistykę, kompleksowość i bezpieczeństwo

Tu dzieją się cuda
Wyjątkowe centrum health&beauty, które w holistyczny sposób dba o urodę, piękny, zdrowy uśmiech, relaks duszy i ciała.

W dzisiejszych czasach troska o zdrowie i wygląd łączy się ze sobą i staje się coraz bardziej istotna,  a holistyczne podejście do piękna, które oferuje kompleksową opiekę nad naszym ciałem i umysłem zyskuje na popularności.

dr Marek Wasiluk: Niezwykłym atutem naszej działalności jest holistyczne podejście do każdego Pacjenta. Obydwoje z żoną – dr Kamilą Wasiluk wyznajemy zasadę, że każdemu potrzebny jest ogólny dobrostan, dlatego przyświeca nam filozofia well-being. Dążymy więc do tego, aby nasi pacjenci nie tylko byli zdrowi, ale też wypoczęci, zadowoleni ze swojego wyglądu i dobrze czuli się w swoim ciele. Połączenie elementów medycyny estetycznej, stomatologii, ortodoncji i spa pozwala nam to bardzo dobrze realizować.
Na każdą osobę zawsze spoglądamy szeroko, całościowo analizując i uwzględniając funkcjonowanie i stan zdrowia jej organizmu, a następnie stosujemy terapie, które wpływają pozytywnie nie tylko na wybrany problem, ale również na inne obszary.
Leczymy i poprawiamy urodę tak, aby jak najdłużej, nie tylko dziś, ale również za kilka lat, pacjent wspaniale wyglądał i tak też się czuł.
Oferujemy możliwość zaopiekowania się każdą osobą przez całe jej życie, w sposób nieprzypadkowy, spójny, najlepszy i najmniej inwazyjny oraz najbardziej naturalny dla jej organizmu, a w rezultacie dający najlepsze efekty!
Nasi specjaliści interdyscyplinarnie współpracują ze sobą, wspólnie konsultując i lecząc pacjenta. Sprawdza się to na wielu liniach np. ortodoncja-medycyna estetyczna, czy stomatologia i ortodoncja lub medycyna estetyczna i spa. Uważamy, że niezwykle ważne jest równoległe dbanie zarówno o skórę, ciało jak i zęby, po to, aby całościowo i na najwyższym poziomie pacjent mógł cieszyć się pięknym wyglądem i dobrostanem swojego organizmu.

Co sprawia, że Wasza Klinika jest uznawana za wyjątkową?

Wyróżnia nas na pewno unikatowe podejście do terapii oraz eksperckość. Tworzymy inteligentne terapie. Maksymalnie dopasowujemy leczenie do potrzeb i uwarunkowań każdego pacjenta, optymalnie dobierając nowoczesne metody i technologie. Dbamy, aby terapie były maksymalnie bezpieczne i skuteczne. Jest to możliwe dzięki wszechstronnej wiedzy naszych specjalistów, ale też dostępności w klinice L’experta wszystkich nowoczesnych i skutecznych urządzeń i metod terapeutycznych.
Inteligentne podejście to też zapobieganie powikłaniom na każdym etapie oraz radzenie sobie z nietypowymi i trudnymi problemami, z którymi nikt nie był w stanie sobie poradzić. Wykorzystujemy tylko sprawdzone, skuteczne metody i urządzenia. Nie ulegamy ślepo modom, dobieramy zaplecze zabiegowe na podstawie dogłębnej analizy dostępnych na rynku metod.
To co nas wyróżnia to także szczerość w tym co robimy. Dbamy od wielu lat o edukację społeczeństwa w temacie medycyny estetycznej oraz ortodoncji. Prowadzimy blogi marekwasiluk.pl, mamaortodonta.pl oraz funkyorthodontics.pl. Zarówno ja jak i dr Kamila Wasiluk napisaliśmy i wydaliśmy książki popularnonaukowe.

Jakie metody leczenia i odnowy biologicznej są stosowane w klinice?

Wypoczynkowi w klinice L’experta poświęcamy specjalne miejsce. Zapraszamy do strefy SPA i relaksu, która pozwoli dopełnić efekt innych naszych terapii i dać odpocząć ciału oraz duszy w myśl filozofii well-being. Sauna japońska Ganbanyoku, floatig czy komora hiperbarczyna, to tylko niektóre z wyjątkowych metod odprężenia i poprawy funkcjonowania ciała, które proponujemy.
Komora hiperbarczyna to nowoczesna metoda biorewitalizująca, która zapewnia odpowiednio zbilansowane dotlenienie organizmu, czego efektem są procesy naprawcze. Może działać prewencyjnie – antystarzeniowo na cały organizm.
Floating z kolei gwarantuje pełne wyciszenie umysłu i odłączenie wszelkich bodźców zewnętrznych. Ciało unosząc się swobodnie na powierzchni wody staje się lekkie jak w stanie nieważkości.
Gdy odpoczywamy zwiększa się intensywność podziałów komórkowych oraz produkowane są hormony takie jak melatonina, która działa niczym antyoksydant, czyli pomaga zniwelować działanie wolnych rodników, a przez to zapobiega starzeniu się skóry i całego organizmu. Poza tym oddając się wypoczynkowi przeciwdziałamy stresowi, który w przewlekłej formie zaburza procesy metaboliczne i przyspiesza proces starzenia. Zaradzą temu nasze wyjątkowe rytuały Mental SPA L’experta, które pozwolą efektywnie złagodzić nerwy i dać odpocząć ciału oraz duszy.

Jakie autorskie programy i zabiegi oferujecie?

Posiadanie w swojej ofercie unikatowych, autorskich terapii to jeden z głównych elementów wyróżniający klinikę L’experta. Są to nasze własne procedury i plany terapeutyczne, których nie znajdą Państwo w innych miejscach, dzięki którym potrafimy leczyć nawet najbardziej skomplikowane problemy estetyczne, ortodontyczne i stomatologiczne, a także im zapobiegać!
W ofercie mamy całą gamę specjalistycznych terapii medycyny estetycznej takich jak No Stretch Marks na rozstępy, Scar Craft na blizny, czy Color Sense na przebarwienia. To trudne defekty estetyczne wymagające indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i stosowania zabiegów w specjalistycznym protokole. W ich przypadku łączymy różne zabiegi w terapie skojarzone i dopasowujemy moc oraz częstotliwość zabiegów do konkretnego przypadku.
Także nasze terapie ortodontyczne nastawione są na niesztampowe podejście. Jako jedni z pierwszych stosowaliśmy wczesne, przyczynowe leczenie dzieci nastawione na eliminację wady, zgryzu w momencie wzrostu twarzoczaszki dziecka. Taka terapia pozwala nie tylko wyeliminować wadę, ale także wpływać szeroko na jego zdrowie i wygląd twarzy dziecka.

W waszej Klinice przyjmują specjaliści z różnych dziedzin, jak wygląda współpraca między nimi?

Sukcesu nie udałoby się osiągnąć bez planowej, świadomej wieloletniej pracy budowania kompetencji oraz mądrego doboru i szkolenia osób współpracujących – bo to one sprawiają, że klinika L’experta jest wyjątkowa. Nasz zespół stanowią bowiem doświadczeni profesjonaliści, którzy zostali „zarażeni” naszą filozofią.
Wspólnie budujemy profesjonalne plany zabiegowe. Robimy to podczas wewnętrznych konsyliów. Pacjent ma dzięki temu komfort, że w jednym gabinecie może spokojnie zadbać o siebie niemal całościowo i nie musi kontaktować ze sobą różnych specjalistów.
Jeśli specjalista z medycyny estetycznej zauważa problem np. ze zgryzem, który wpływa np. na gorszy owal twarzy, konsultuje przypadek z ortodontą. Działa to też w drugą stronę – jeśli ortodonta widzi, ze pewnych rzeczy nie da się skorygować za pomocą aparatu jak np. cofnięta bródka, kieruje pacjenta na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. I to się sprawdza!

Jaki jest zakres usług?

Klinika L’experta to centrum health&beauty, w którym w holistyczny sposób dbamy o urodę, piękny, zdrowy uśmiech, relaks duszy i ciała oraz samopoczucie naszych Pacjentów, oferując im najnowocześniejsze zabiegi i terapie. Na naszą unikalność składa się perfekcyjne połączenie inteligentnej medycyny estetycznej „by Marek Wasiluk”, nowoczesnej ortodoncji i stomatologii „by Kamila Wasiluk”, zaawansowanej kosmetologii Hi-tech oraz wyjątkowego Mental SPA.

Jakie plany na przyszłość?

Stawiamy na ciągły rozwój. Cały czas budujemy unikalność naszej kliniki, obserwujemy światowe trendy i jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzamy nowe terapie.
Dążymy do budowanie miejsca, które jest jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i niepodrabialne. Nie skupiamy się jedynie na ofercie, ale na profesjonalnym, szerokim spojrzeniu na potrzeby pacjenta.

Klinika L’experta

Miejsce, w którym pacjent traktowany jest wyjątkowo, w którym na jego problemy spogląda się kompleksowo, oferując optymalne, bezpieczne i bardzo nowoczesne rozwiązania zabiegowe, często unikalne na skalę światową. Sukcesu nie udałoby się osiągnąć bez planowej, świadomej wieloletniej pracy budowania kompetencji oraz mądrego doboru i szkolenia osób współpracujących – bo to one sprawiają, że klinika L’experta jest wyjątkowa. Zespół stanowią bowiem doświadczeni profesjonaliści, którzy zostali „zarażeni” filozofią założycieli dra. Marka Wasiluka i dr Kamili Wasiluk.