Detox – polecane produkty

40

Detox-Bio AA PRESTIGE Institute 

Koncentrat z linii PRO-ECO, wskazany do pielęgnacji skóry zniszczonej, odwodnionej, zmęczonej, z widocznymi zmarszczkami. Formuła koncentratu chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i codziennego stresu. Zawiera organiczny olej z pestek winogron, dzięki czemu wykazuje silne działanie przeciwrodnikowe. Olej z nasion słonecznika wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry, a olej jojoba intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Skóra po zabiegu odzyskuje blask, gładkość i budzi się do życia. Formuły PRO-ECO łączą troskę o skórę wrażliwą i skłonną do alergii z dbałością o otaczające nas środowisko. www.oceanic.pl

""THALMER DETOX 

Woda i jej pochodne zawsze były rozpatrywane jako wyjątkowo korzystne dla organizmu. Korzyści płynące z zabiegu thalassotherapy, które wykorzystują wodę morską i jej składniki – algi, plankton, glinkę – wyjątkowo bogate w sole mineralne, pierwiastki śladowe, proteiny i węglowodany (cukry), były na szeroką skale potwierdzane przez innowacyjne badania naukowe, ponieważ jest niesamowita analogia pomiedzy składem wody morskiej a naszym organizmem. Thalmer Thalasso SPA jest nową koncepcją zabiegów kosmetycznych, która przywołuje ducha morza i wrażenie przebudzenia, które to jest głównym elementem życia. Zabieg Thalmer DETOX to intensywna detoxykacja, która dzięki efektowi rozszerzania porów, usuwa zanieczyszczenia i toksyny z powierzchni, podczas gdy czerwone algi i plankton nawilżają skórę i dodają energii. 

""
High Potency „C” Scape Serum 25 DCL 

Unikatowe, silnie działające serum z zawartością 25% stabilizowanej formy witaminy C. Codzienne użycie może zredukować widoczne oznaki starzenia się skóry, przynosząc widoczne i wyczuwalne rezultaty już po kilku tygodniach stosowania; wspomaga neutralizację wolnych rodników, a przez to zmniejsza uszkodzenia spowodowane stanami zapalnymi w skórze trądzikowej i promieniami UV po ekspozycji na słońce. Skóra wygląda młodziej, jest gładsza i bardziej promienna. Produkt wspomaga produkcję kolagenu, który jest niezbędny dla zdrowego wyglądu skóry, poprawia jędrność i strukturę skóry. Ponieważ witamina C jest rozpuszczalna w wodzie, High Potency „C” Scape Serum 25 jest natychmiast wchłaniane przez skórę, co przyczynia się do jego skuteczności i jest świetnie tolerowane przez wszystkie rodzaje skóry. Serum jest terapią przeciwrodnikową, która chroni skórę wzmacniając jej naturalne mechanizmy obronne, żeby długotrwale zapobiegać uszkodzeniom. Nie ma właściwości eksfoliujących, więc zaleca się kontynuację stosowania produktów z kwasem glikolowym. 


Thalmarin Klapp 

Thalmarin – linia czerpiąca swoją moc pielęgnacyjną i terapeutyczną ze skarbów morza. Produkty wykorzystywane w zabiegach do pielęgnacji ciała to między innymi peeling z soli morskiej, olejki i kremy drenujące, maski z czystego szlamu algowego, błota morskiego, alginaty. Zawierają one koncentraty pierwiastków śladowych pozyskiwanych z mułu morskiego i wody morskiej oraz z wyciągu ze skorupek małż, które dostarczają skórze licznych substancji wspomagających jej funkcje życiowe, detoksykujących, poprawiających komórkową przemianę materii. Zawarta w preparatach mytulina spowoduje, że skóra będzie dogłębnie nawilżona, ale też jędrna i gładka. Dodatkowym atutem preparatów Thalmarin jest obecność w ich składzie wyciągu z guarany i olejku cynamonowego, wywołujących efekt przekrwienia i rozgrzania, a tym samym zwiększających możliwości absorpcyjne skóry. 


DSD de Luxe