Elektryczne szczotkowanie

22
10.06.2013 


Elektryczna szczoteczka czyści zęby skuteczniej niż ta tradycyjna. Jednak używając elektrycznej szczoteczki należy kontrolować jej siłę nacisku oraz wybrać wyjątkowo delikatną dla szkliwa pastę taką jak Denivit PRO ELECTRIC. 

Działanie Denivit PRO Electric opiera się na wysoce skutecznej formule, która została stworzona specjalnie z myślą o szczoteczkach elektrycznych. 

Łagodniej ścierająca i drobniejsza krzemionka wykorzystana w formule Denivit PRO Electric jest wyjątkowo delikatna dla szkliwa zębów. 

Skoncentrowana formuła Denivit PRO Electric sprawia, że już niewielka ilość pasty zapewnia odpowiednią ilość piany i silne odświeżenie. Gęsta konsystencja oraz tubka Denivit PRO Electric o specjalnym kształcie umożliwiają precyzyjne dozowanie pasty. Dzięki temu nie spływa ze szczoteczki i nie ma potrzeby jej wielokrotnego nakładania. 

Pasta Denivit Pro Electric dostępna jest w dwóch wariantach: 
– Active Clean – o konsystencji żelu, dla wyjątkowo łagodnego czyszczenia 
– Intense White – o konsystencji pasty, dla śnieżnobiałego uśmiechu 

Rekomendowana cena detaliczna Denivit PRO Electric to ok. 10 zł. 

Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: środków piorących i czystości, kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia ponad 47 tysięcy pracowników. W 2011 roku wartość sprzedaży wyniosła 15,6 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 2,03 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane Henkla wchodzą w skład najważniejszego niemieckiego indeksu giełdowego DAX.
DSD de Luxe