Głodówka krok po kroku

57

Fakt, że głodówka jest doskonałą metodą leczenia i poprawy samopoczucia, potwierdził już w czasach starożytnych sam Hipokrates. W ślad za nim poszli średniowieczni perscy uczeni, którzy powstrzymywanie się od przyjmowania posiłków traktowali jako ważną formę terapii. Współczesne badania sugerują, że ograniczając liczbę zjadanych kalorii, możemy nie tylko znacznie wydłużyć swoje życie, ale także uniknąć chorób serca, choroby wieńcowej oraz wzmocnić układ odpornościowy i poprawić metabolizm.

W książce Głodówka krok po kroku Jimmy Moore i doktor Jason Mung przedstawiają program, który zapewnia nie tylko szybką utratę masy ciała, ale także wpływa pozytywnie na serce oraz pomaga w leczeniu cukrzycy typu 2 i profilaktyce nowotworów. Autorzy udowadniają, że post wcale nie oznacza chorobliwego głodzenia się i odmawiania sobie przyjemności płynącej z jedzenia, a jest wręcz jedną z form zdrowego odżywiania!

Książka zawiera cztery programy głodówek wraz ze wskazówkami i radami. Wzbogacona jest również o 20 specjalnych przepisów na bezzbożowe posiłki. Dzięki temu czytelnicy mogą wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla siebie i w bezpieczny oraz przyjemny sposób przejść przez okres postu. Autorzy tłumaczą, jak wygląda proces głodówki od początku do końca oraz czego można się spodziewać w trakcie i po zakończeniu programu.

Walczysz z dodatkowymi kilogramami, wypróbowałeś już wiele diet, ale żadna nie okazała się skuteczna? Sięgnij po książkę Głodówka krok po kroku. Być może post to twój klucz do sukcesu i dobrego samopoczucia.

Premiera książki Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie już 9 maja br.

https://www.galaktyka.com.pl/product,,934.html

DSD de Luxe