II Kongres Mikropigmentacji Estetycznej – ESTELINE 2016

76

8 maja 2016 odbył się II Kongres Mikropigmentacji Estetycznej – ESTELINE

Kongres był okazją do zapoznania z najważniejszymi zagadnieniami i trendami dotyczącymi mikropigmentacji estetycznej. Jego zadaniem było przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy potrzebnej w zawodzie linergisty w dążeniu do tworzenia idealnych kształtów i barw. Kongres był okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kongres rozpoczął wykład Pani Honoraty Tylkowskiej, stylistki makijażu permanentnego, wizażystki, kosmetologa na temat  Projekt makijażu permanentnego, przy uwzględnieniu zmian grawitacyjnych – pierwszy krok do sukcesu”  Prelegentka krok po kroku pokazała jka należy projektować makijaż oraz jakie są ideale proporcje w poszczególnych częściach twarzy.

Pani Iwona Marciniak, ARTiSPA zaprezentowała temat „Dobór pigmentów i czynniki wpływające na jego trwałość” Przedstawiła różnice pomiędzy pigmentami organicznymi a syntetycznymi. Zwróciła uwagę na dobór kolorów, ich trwałość.

Pani Monika Wiśniewska, Międzynarodowa Szkoła Makijażu Permanentnego LINEL przestawiła temat „Metody anty – aging w mikropigmentacji twarzy”, w którym przedstawiła w jaki sposób możemy odmłodzić twarz osoby dojrzałej.

Pani Iwona Marciniak, ARTiSPA zaprezentowała temat Stylizacja brwi metodą microblading. W ciekawy sposób pokazała historię  micoblandingu oraz różnice w różnej technice mikropigmentacji brwi. Zaprezentowała różne techniki microblandingu i krok po kroku jak taki zabieg wygląda.

Pani Monika Wiśniewska, Międzynarodowa Szkoła Makijażu Permanentnego LINEL zreferowała temat NANOPIGMENTACJA – nowa odsłona stylizacji brwi, odtwarzania włosa i pigmentacji obszarów wrażliwych. Pokazała możliwości i techniki na jakie pozwala wykorzystanie nanoigły.

Pani Kornelia Kurleto-Surówka, Dyplomowana kosmetyczka i linergistka, Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym  w wykładzie Moja droga do mistrzostwa – wykład motywacyjny  pokazała w jaki sposób osiągnęła sukces i zdobyła Mistrzostwo.

Kongres zakończyło losowanie upominków wśród uczestników kongresu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy potwierdzające uczestnictwo.

Uczestnicy II Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej – ESTELINE  ocenili program merytoryczny na 4,8 pkt (2015- 4,6 pkt), a poziom organizacyjny na 4,9 (2015 – 4,7. (na 5 możliwych).

PARTNER STRATEGICZNY:

PARTNERZY:

    

WSPÓŁPRACA:

PATRONAT MEDIALNY:

kosmetologia_estetyczna   NAJWSPANIALSZE        
DSD de Luxe