Kneipp® Aromatyczne płyny pielęgnujące pod prysznic

43

KOSMETYKI Kneipp® – W HARMONII Z NATURĄ
Kneipp® wykorzystuje to co najlepsze w naturze i to co najlepsze w nauce

Kneipp® Aromatyczne płyny pielęgnujące pod prysznic
Na dobry nastrój i Radość życia dbają o dobre samopoczucie.

To od nas zależy jak chcemy zaczynać i kończyć dzień. Kneipp® Aromatyczne płyny pielęgnujące pod prysznic Na dobry nastrój i Radość życia pomagają zadbać nie tylko o pielęgnację ciała, ale również o dobre samopoczucie. A to dzięki zastosowaniu naturalnych olejków eterycznych, które mogą w różny sposób wpływać na nasze ciało, duszę i umysł. Uspakajają, bądź ożywiają, pobudzają zmysły, relaksują, bądź wspomagają koncentrację. Zawarte w płynach ekstrakty z roślin, bogate w witaminy i minerały, również dobroczynnie wpływają na nasz organizm.  Składniki aktywne pozyskane z roślin są delikatne dla skóry, rzadko wywołują podrażnienia i uczulenia. Systematyczne stosowanie kosmetyków z wyciągami z roślin daje dobroczynne efekty i pozwala utrzymać skórę we właściwej kondycji. Do kąpieli pod prysznicem Kneipp® oferuje lubiane kompozycje zapachowe i pielęgnujące w wygodnych, kuszących kolorystycznie tubach.

Kneipp® Aromatyczny płyn pielęgnujący pod prysznic Na Dobry Nastrój
Świeży owocowy zapach dla szczęśliwych momentów
poj. 200 ml, cena: 14,99 zł

Rozkoszuj się szczęśliwymi momentami dzięki pachnącemu świeżością i owocami Aromatycznemu płynowi pielęgnującemu pod prysznic Na dobry nastrój Kneipp® z naturalnymi olejkami z marakui i grejpfruta. Egzotyczny zapach ożywia zmysły i wyczarowuje uśmiech na twarzy. Naturalny olejek pielęgnujący sprawia, że skóra staje się delikatna i gładka.

Naturalna roślinna receptura pielęgnująca chroni skórę przed wysuszeniem. Badania* potwierdzają również, że obserwujemy wyraźną poprawę odczucia skóry podczas i po kąpieli pod prysznicem z Aromatycznym płynem pielęgnującym pod prysznic Kneipp®.

Zalety produktu:

  • delektowanie się momentem szczęścia
  • naturalna roślinna formuła pielęgnacyjna chroni skόrę przed wysuszeniem
  • badania* potwierdzają zdecydowaną poprawę odczucia skόry w czasie i po kąpieli pod prysznicem Pielęgnującym płynem pod prysznic Kneipp®
  • nie zawiera mydeł alkalicznych, pH neutralne dla skóry
  • bez olejów silikonowych, mineralnych i parafinowych

* Niezależny instytut badawczy: zastosowanie Aromatycznych płynów pielęgnujących pod prysznic Kneipp®, 30 probantów.

Kneipp® Aromatyczny płyn pielęgnujący pod prysznic Radość życia
Zauważalnie poprawia nastrój
poj. 200 ml, cena: 14,99 zł

Radość życia dzięki aktywującemu i ożywiającemu Aromatycznemu płynowi pielęgnującemu pod prysznic Kneipp®. Świeży, słoneczny zapach naturalnych olejków eterycznych z werbeny (litsea cubeba) i cytryny zauważalnie poprawia nastrój*. Naturalny olejek pielęgnujący rozpieszcza skórę i sprawia, że staje się gładka i delikatna.

Naturalna roślinna receptura pielęgnująca chroni skórę przed wysuszeniem. Badania** potwierdzają również, że obserwujemy wyraźną poprawę odczucia skóry podczas i po kąpieli pod prysznicem z Aromatycznym płynem pielęgnującym pod prysznic Kneipp®.

Zalety produktu:

  • świeży, wprowadzający w radosny nastrój aromat
  • naturalna roślinna formuła pielęgnacyjna chroni skόrę przed wysuszeniem
  • badania** potwierdzają zdecydowaną poprawę odczucia skόry w czasie i po kąpieli pod prysznicem
  • nie zawiera mydeł alkalicznych, pH neutralne dla skóry
  • bez olejów silikonowych, mineralnych i parafinowych

* Badania Instytutu Psychofizjologii pod przewodnictwem prof. dr W. Boucseina; 43 probantów.

** Niezależny instytut badawczy: zastosowanie Aromatycznych płynów pielęgnujących pod prysznic Kneipp®; 30 probantów.

Dostępność na wyłączność w drogeriach: Hebe.

Więcej informacji na www.kneipp.pl
facebook i instagram: Kneipp Polska
blog: http://swiatkneippa.com/

O firmie Kneipp®

Kneipp® od 1891 roku jest producentem wysokiej jakości produktów kosmetycznych, bazujących na aktywnych, naturalnych składnikach. Firma oferuje swoim klientom unikalne, innowacyjne i efektywne formuły dla pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia, stworzone w oparciu o holistyczną filozofię jej założyciela, księdza Sebastiana Kneippa. Doświadczenie i kompetencje marki Kneipp® zostały potwierdzone wieloma certyfikatami: NaTrue, Green Brand, Good Manufacturing Practice, DIN – ISO 14001 oraz znakiem „Ekspert w dziedzinie natury”. Kneipp® jest liderem rynkowym w kategorii „dodatki do kąpieli” na rynku niemieckim. Priorytetami dla firmy są umacnianie pozycji rynkowej oraz silny wzrost w obszarach „skuteczna pielęgnacja ciała” i „naturalna pielęgnacja skóry.” Kosmetyki Kneipp® są dostępne w ponad 31 krajach na całym świecie.

DSD de Luxe