Olej anti-aging

25
21.12.2012

Olej z opuncji figowej jest idealny do pielęgnacji cery dojrzałej, odwodnionej, suchej, wymagającej regeneracji i/lub o obniżonej elastyczności. 

Odpowiada na wszystkie zapotrzebowania skóry dojrzałej tzn. wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe; zwiększa nawodnienie, elastyczność i napięcie skóry; działa przeciwzapalnie, łagodząco, a nawet przeciwalergicznie; pobudza regenerację i gojenie naskórka; chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 

Olej z opuncji figowej posiada złoty kolor i neutralny delikatny zapach. 

Zamknięty w szklanej butelce olej z opuncji figowej powstał z roślin pochodzących z ekologicznych upraw i został wyprodukowany ręcznie (tłoczenie na zimno). Aby uzyskać litr oleju z opuncji potrzeba miliona pestek, czyli 470 kg owoców opuncji figowej. 

Sposób użycia 

Wmasuj 3 krople oleju w wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zwróć szczególną uwagę na okolice oczu i ust, czyli na miejsca, gdzie objawy starzenia pojawiają się najwcześniej. 

Jedynym importerem oleju z opuncji figowej jest Maroko Sklep 
Odkryć tajemnice Maroka, odnaleźć w nim to, co najcenniejsze i obdarować tym Państwa – taka jest idea założycieli Maroko Sklepu. To dla Państwa zostaliśmy wyłącznym importerem oryginalnego 100% oleju arganowego i oleju z opuncji figowej certyfikowanych przez ECOCERT i to dla Państwa importujemy wiele innych, dotąd nieznanych, naturalnych kosmetyków. 
sklep internetowy www.marokosklep.com 

""Kontakt: 
Maroko Sklep 
tel.: 61 811 50 02 
kom.: 505 999 147 

DSD de Luxe