Quantum Clinic & Menard

79

W Quantum Clinic na Pięknej 15 odbyło się spotkanie inaugurujące współpracę kliniki i japońskiej marki Menard. Karolina Tomys, kosmetolog z 25 letnim doświadczeniem i założycielka Quantum Clinic zgodnie z misją kliniki wychodzi na przeciw marzeniom swoich Klientek, ich oczekiwaniom i pragnieniom dlatego kolejnym etapem w rozwoju Quantum Clinic obok medycyny estetycznej i nowoczesnej technologii jest włączenie do oferty zabiegów na bazie luksusowej, japońskiej marki Menard.

Menard należy do światowej czołówki firm kosmetycznych. To japońska marka, która działając na rynku od 1959 roku, doskonale łączy tysiące lat tradycyjnej wschodniej medycyny z najnowszymi osiągnięciami nauki i biotechnologii. Sekretem skuteczności działania preparatów Menard są unikalne składniki aktywne, wśród których znajdują się m.in. czarne i czerwone grzyby Reishi obecne w najbardziej luksusowej linii Embellir, i wiele innych.

Markę do Polski sprowadziła w 2006 roku Stanisława Missala, założycielka i właścicielka Perfumerii Quality Missala. Doskonała pielęgnacja Menard jest już dostępna w Quantum Clinic na Pięknej 15, w Warszawie

Flagowym zabiegiem w Quantum Clinic będzie  EMBELLIR ANTI-AGING LIFTING TREATMENT, czyli kompleksowy zabieg o silnym efekcie liftingująco-nawilżającym, dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego oraz kolagenu. Efekt potęguje siła czarnych i czerwonych grzybów Reishi, które zapewniają oczyszczenie komórek z toksyn. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż, dzięki któremu staje się ona bardziej promienna, powieki odzyskują swoją elastyczność, a zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne. Dzięki zastosowaniu japońskich technik akupresury ułatwione jest odprowadzanie limfy z okolicy oka, a tym samym redukowane są zacienienia i opuchnięcia.

Czas trwania zabiegu: 90 minut, cena zabiegu: 490 zł

www.quantumpiekna.pl