Szkolenie: Pacjent onkologiczny w salonie usług beauty

121
fot. Pixabay

art of BEAUTY i ESTETICA zaprasza do Centrum Inspiracji i Rozwoju zaprasza na praktyczne szkolenie:

Pacjent onkologiczny w salonie usług beauty

Dla kogo:

Choroba nowotworowa często automatycznie wyklucza z życia towarzyskiego co wynika między innymi z obawy przed otoczeniem, reakcji obcych ludzi, pojawiającemu się współczuciu – a osoby te chcą zapomnieć o swojej dolegliwości. Często w przypadku chorób nowotworowych jest to szczególnie trudne, ponieważ ciało zdradza prawdę. Brak włosów na głowie, mastektomia, czy zmiany w wyglądzie skóry i paznokci. Ten obraz staje się ciężką przeszkodą do pokonania przez osoby dotknięte tymi zmianami. Dlatego tak ważne jest stworzenie odpowiedniej oprawy dla wizyt klientów dotkniętych chorobą, która jednocześnie nie może wyraźnie odstawać od ogólnych standardów. Należy pamiętać, że chorzy i tak zostali już naznaczeni, więc nie mogą w trakcie wizyt czuć się innymi.

Szkolenie skierowane jest do właścicieli, menadżerów i pracowników związanych z branżą usług beauty.

Program:

Podczas szkolenia zostaną poruszone  m. in. następujące zagadnienia:
1. Zachorowalność na nowotwory – sytuacja w Polsce.
2. Wizyta pacjenta onkologicznego w salonie (standaryzacja usług w kontekście klienta onkologicznego)
3. Wpływ leczenie onkologicznego na skórę, włosy i paznokcie (charakterystyka zmian po radioterapii i chemoterapii).
4. Oferta salonu dla pacjenta onkologicznego (zabiegi  i preparaty przeciwwskazane oraz wskazane).
5. Psychologiczne aspekty zabiegów – psychokosmetyka.

Termin:
28.10.2019 (poniedziałek)
czas trwania: 7 godzin

Miejsce:
Warszawa, ul. Marii Rodziewiczówny 1 lok 6, I piętro (róg Ostrobramskiej i Rodziewiczówny)

Trener:

mgr inż. Sebastian Tatarek
Konsultant branży beauty & health, wykładowca, właściciel firmy COSMED Consulting. Od ponad 16 lat związany z branżą kosmetyczno-farmaceutyczną. Kwintesencją długoletniego doświadczenia w tej branży było założenie w 2010 roku własnej firmy konsultingowej pod nazwą COSMED Consulting, w ramach której realizowane są m.in. takie projekty jak otwieranie salonów kosmetycznych, klinik i Spa; wprowadzanie kosmetyków i parafarmaceutyków na rynek, tworzenie kampanii edukacyjnych i reklamowych dla firm z branży kosmetycznej oraz medycznej; organizacja szkoleń dedykowanych dla firm oraz specjalistów szeroko pojętej branży beauty.

Pakiet: udział w szkoleniu, dyplom, materiały szkoleniowe, roczna prenumerata Estetica Polska i art of BEAUTY, 5% na kolejne szkolenia w 2018 roku dla tej osoby, ciągła przerwa kawowa.

Cena: 499 zł z VAT

Warunki uczestnictwa, zgłoszenia:

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać zgłoszenie, zawierające:
Imię, nazwisko, nazwę i adres Firmy, NIP, telefon, ilość osób na adres e-mail: e.cesarz@esteticapolska.pl oraz dokonać wpłaty na konto Beauty Business Partner Sp. z o.o.: Bank Millenium, nr konta: 55 1160 2202 0000 0001 1831 1975, najpóźniej do dnia 18 października 2019 roku.