Odkryj Świat Piękna na Targach LOOK i beautyVISION!

22
LOOK 2024

Gwiazdy fryzjerstwa, najnowsze trendy, znani kosmetolodzy, pokazy, szkolenia oraz konkursy i topowe marki – wszystko to i jeszcze więcej podczas targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 marca na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich, przyciągając profesjonalistów oraz wszystkich pasjonatów branży beauty.

Spektakularne, fryzjerskie show i konkurencje.
W tegorocznym programie Targów LOOK zagoszczą liczne cenione i prestiżowe wydarzenia. Na SCENIE BARBERSKIEJ pojawią się wyjątkowi goście, m.in. brytyjski ekspert Sid Sottung oraz wielokrotnie nagradzany mistrz Luigi Caterino.
Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu jest Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR, do którego każdorazowo zgłaszają się dziesiątki uczestników w różnych kategoriach, dając szansę na rozwinięcie skrzydeł fryzjerskiej wyobraźni. Ważnym wydarzeniem dla stylistów fryzur są także Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu i Przedłużaniu Włosów, podczas którego uczestnicy walczą o tytuł Mistrza Polski, mierząc się w kilku konkurencjach fryzjerskich.

Miejsce spotkań dla prawdziwych pasjonatów kosmetyki!
Wśród wydarzeń dedykowanych miłośnikom branży kosmetycznej znajduje się szeroka paleta atrakcji. Mistrzostwa Nails Olympic International to największy w Europie konkurs stylizacji paznokci, który nieprzerwanie odbywa się od 2014 roku. Również w tym roku kosmetolodzy i podolodzy ponownie mają okazję uczestniczenia w XV Kongresie Podologicznym pt. ,,MIKROORGANIZMY – SOJUSZNIK I GROŹNY PRZECIWNIK W PRACY PODOLOGA”.
Szykujemy się także do ekscytujących Mistrzostw Polski w Makijażu Profesjonalnym, gdzie utalentowani uczestnicy wezmą udział w rywalizacji o zaszczytny tytuł Mistrza Polski. Podczas tej edycji na klimatycznej Scenie Alei Lipowej pojawią się znani goście, m.in. wizażystka i autorka jednego z najpopularniejszych kanału poświęconego makijażowi na polskim YouTube – MAXINECZKA.

Poznań zaprasza do świata piękna!
W dniach 2-3 marca Poznań staje się centrum najnowszych trendów kosmetycznych podczas targów LOOK i beautyVISION. To wyjątkowe wydarzenie zapraszające do świata urody, prezentując najnowsze innowacje, kosmetyki, inspiracje z dziedziny kosmetyki i fryzjerstwa. Wśród wystawców znajdziesz topowe marki beauty oferujące ekskluzywne produkty dostępne z korzystnymi rabatami tylko na miejscu.

Szczegółowy program wydarzeń LOOK i beautyVISION będzie dostępny na stronach:

TARGI LOOK https://targifryzjerskie.pl/pl
TARGI beautyVISION https://beautyvision.mtp.pl/
BILETY dostępne na tobilet.pl: https://tobilet.pl/targi-beautyvision2024.html
https://tobilet.pl/targi-look2024.html
https://tobilet.pl/15-kongres-podologiczny-2024.html