BioRePeelCl3 – skuteczność i bezpieczeństwo w Twoim gabinecie

74

BioRePeelCl3 to włoski, opatentowany wyrób medyczny do biorewitalizacji skóry, który zdobył serca zarówno osób wykonujących zabiegi, jak i tych, którzy tym zabiegom się poddają. Zainteresowanie zabiegami z użyciem tego preparatu wynika z jego bogatego składu, szerokiego spektrum działania oraz wysokiego profilu bezpieczeństwa. Ogromną jego zaletą jest to, że może być stosowany przez cały rok – również w okresie największego nasłonecznienia.
Co jeszcze sprawia, że zabiegi z użyciem BioRePeelCl3 cieszą się taką popularnością?

 

Izabela Cieśla-Panek
kosmetolog, trener, wykładowca akademicki
Esthetic Institute Szkolenia Estetyczne
Katowice

W swojej codziennej pracy z klientem najbardziej cenię produkty, które zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo mojego działania, a jednocześnie są uniwersalne i pozwalają mi na elastyczny dobór procedur zabiegowych. Preparat BioRePeelCl3 jest produktem o niezwykle bogatym składzie, dzięki czemu mogę go zastosować u klientów z różnymi problemami skóry. Szczególnym zainteresowaniem darzę szeroko pojęte terapie przeciwstarzeniowe i tutaj BioRePeel jest niezawodny. Dzięki synergicznie działającym składnikom, takim jak aminokwasy, antyoksydanty, czy kwas gamma-aminomasłowy osiągamy szybki i trwały efekt niwelowania oznak starzenia skóry, jej przebudowy oraz silnej stymulacji. Dodatkowym atutem preparatu BioRePeel jest możliwość łączenia go z innymi procedurami zabiegowymi. Moje klientki wyraźnie widzą efekty mojej pracy i chętnie wracają na zabiegi. BioRePeel stanowi doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów i jest doceniany przez klientki, które szukają silnej biorewitalizacji, ale nie mogą sobie pozwolić na długi czas rekonwalescencji po zabiegu. BioRePeel jest obecnie jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych zabiegów przez klientki Esthetic Institute.

Bożena Gabryk
magister kosmetologii
KLINIKA NATURY Kosmetologia Estetyczna Bożena Gabryk
Nysa

Kiedy w 2019 roku wprowadziłam do oferty peeling chemiczny BioRePeelCl3, pracowało na nim zaledwie kilka klinik w Polsce. Wrażenie zrobił na mnie innowacyjny skład, a także dostępność preparatu w dwóch stężeniach procentowych 35% i 50%.  Nie miałam możliwości, by sprawdzić, jakie rezultaty daje w innych gabinetach, ale przeczytałam wiele artykułów na jego temat, utwierdzając się w swoim przeczuciu o jego przełomowości i postanowiłam sama przekonać się o sile jego działania. BioRePeelCl3 stał się dla mnie numerem jeden wśród dostępnych peelingów chemicznych, będących wyrobami medycznymi z certyfikatem CE. Osiągałam nim spektakularne rezultaty w postaci: rozjaśnienia przebarwień, usunięcia zmian pozapalnych, likwidacji zmian trądzikowych, wypłycenia rozszerzonych porów, regulacji pracy gruczołów łojowych i ograniczenia łojotoku. Oprócz tego pacjentki i pacjenci cieszyli się z efektu rewitalizacji, przywrócenia napięcia i elastyczności, wyrównania kolorytu, a także rozświetlenia skóry. Szereg benefitów wynikających z wykonania tego zabiegu stał się dla moich klientek i klientów korzyścią wielowymiarową.  BioRePeelCl3 z czasem zyskał na popularności w branży beauty. Cieszę się, że zaufałam wówczas swojej wiedzy i intuicji, dzięki czemu stałam się pionierką w stosowaniu tego produktu i korzystania z jego zalet.

Paulina Laskowska
Licencjonowany Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Gabinet Piękna Paulina Laskowska

Preparat BioRePeelCl3 poznałam dwa lata temu i od tamtej pory używany jest przeze mnie nagminnie. Uważam, że jest to produkt, który zastępuje w gabinecie inne peelingi chemiczne. Dlatego też jedną ampułką jestem w stanie uzyskać szereg wyczekiwanych przez klienta efektów zabiegowych. Peeling ten sprawdzi się u osób borykających się z trądzikiem, z tendencją do zaskórników, z rozszerzonymi gruczołami łojowymi tzw. „porami”, bliznami oraz przebarwieniami potrądzikowymi. Efektem jest rozjaśnienie i zmniejszenie porów skóry. Już po pierwszym zabiegu zauważalne jest zredukowanie ilości wydzielanego sebum. BioRePeelCl3 w połączeniu z mezoterapią mikroigłową u 90% osób po drugim zabiegu daje efekt wygładzenia struktury skóry, rozjaśnienia przebarwień oraz wypłycenia blizn zanikowych. Osoby posiadające skórę wrażliwą odczuwają tylko delikatne pieczenie i zaczerwienienie. Wykorzystuję go również podczas usuwania przebarwień hormonalnych. Następuje drobne złuszczanie naskórka, które w efekcie daje rozjaśnioną i dogłębnie nawilżoną skórę. Preparat stosuję też w zabiegach przeciwstarzeniowych. Efektem tego przywrócona jest jędrność i sprężystość oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Klientki szybko zauważają poprawę w wyglądzie. Peeling daje natychmiastowy efekt botoksu. Świetnie sprawdza się jako zabieg bankietowy. Skóra następnego dnia jest bardzo napięta i ma tak pożądany teraz efekt GLOW.

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt
Chirurg plastyk
Klinika Femmed, Warszawa

BioRePeelCl3 to innowacyjny peeling medyczny przeznaczony do intensywnej biostymulacji skóry. Jest mieszanką kwasów: TCA, laktobionowego, salicylowego, winowego a także aminokwasów i witaminy C. Ma szerokie zastosowanie- od redukcji zmarszczek i blizn, poprzez poprawę jędrności skóry i jej napięcia, likwidację przebarwień do poprawy cer borykających się z trądzikiem. Najlepsze efekty przynosi wykonywany w seriach, średnio 4-6 zabiegów. Procedura przeprowadzenia zabiegu nie jest skomplikowana. Sam zabieg jest bezbolesny, bez okresu rekonwalescencji, praktycznie bez złuszczania. Wyjątek stanowią skóry bardzo wrażliwe lub wzmocnienie procedury mikronakłuciami.

Ja w swojej Klinice bardzo często sięgam po peeling BioRePeelCl3 bo jego wszechstronne działanie pozwala walczyć z kilkoma problemami na raz. Aby zintensyfikować jego działanie łączę go z mikronakłuciami. Takie połączenie sprawdza się szczególnie w leczeniu wiotkiej skóry lub rozstępów. Peeling jest całoroczny. W wersji podstawowej świetnie sprawdza się jako odświeżenie skóry i uzupełnienie między  innymi zabiegami medycyny estetycznej.

Izabela Złotowicz
kosmetolog
właściciel gabinetu Beauty Premium, Poznań

Na rynku beauty jest aktualnie wiele preparatów, których głównym składnikiem aktywnym jest stabilizowany kwas TCA. Jednak to, co wyróżnia BioRePeelCl3 na tle konkurencji, to jego bogaty skład, a co za tym idzie, wiele zastosowań. W ciągu ponad 2 lat aplikowałam BioRePeelCl3 setkom moich klientów poznając jego wszechstronne zastosowanie. Cenię go przede wszystkim za bezpieczeństwo oraz skuteczność. Sprawdza się na skórach osób młodych i dojrzałych. W zależności od zastosowanej procedury zabiegowej może być zabiegiem bankietowym lub bardziej inwazyjnym. Korzystają z niego osoby, które chcą odświeżyć lub oczyścić skórę, pozbyć się zaskórników, trądziku, blizn, przebarwień, a także te, które zaobserwowały już brak jędrności. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań i przy zachowaniu fotoprotekcji może być wykonywany przez cały rok. Na efekty zabiegu BioRePeelCl3 nie musimy czekać do zakończenia całej serii- są widoczne już po pierwszym użyciu. BioRePeelCl3 to zabieg, którego nie powinno zabraknąć w żadnym nowoczesnym gabinecie kosmetologicznym.

Wyłączny dystrybutor w Polsce

tel. +48 502 727 106, biuro@sironaaesthetics.pl
www.sironaaesthetics.pl
www.facebook.com/sironaaesthetics
www.instagram.com/sironaaesthetics