SERUM NEOFOUND – pielęgnacja skóry na wyciągnięcie ręki

76

Serum NEOFOUND to kolejny preparat włoskiej produkcji – firmy Love Cosmedical-, który charakteryzuje się gamą doskonale dobranych składników aktywnych, które działają na skórę czterokierunkowo, dając zauważalne efekty:

EFEKT ANTYOKSYDACYJNY:

Zwalcza stres oksydacyjny redukując uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki. Dzięki działaniu przeciwutleniającemu redukuje przebarwienia skóry spowodowane foto- i chronostarzeniem. Efektem działania jest promienna skóra o wyrównanym, jednolitym kolorycie.

POZYTYWNY EFEKT BIOLOGICZNY:

Pobudza syntezę kolagenu – głównego białka budulcowego skóry, odpowiedzialnego m.in. za jej napięcie, elastyczność, jędrność oraz odporność na uszkodzenia.

EFEKT NAWILŻENIA:

Poprawia funkcję bariery naskórkowej dzięki interakcji kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z cząsteczkami wody, zmniejszając w ten sposób transepidermalną utratę wody (TEWL). Działanie to, w połączeniu z działaniem aminokwasów,  przyczynia się do utrzymania naturalnego czynnika nawilżającego (NMF). Dodatkowo, skwalan i naturalne olejki dają natychmiastowy efekt nawilżenia i wygładzenia, co znacznie poprawia strukturę skóry.

EFEKT LIFTINGU:

Serum Neofound redukuje drobne zmarszczki dzięki obecności kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, który przenika do głębszych warstw naskórka, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Serum zawiera również heksapeptyd – nowoczesny, nietoksyczny neuropeptyd typu botox-like, który rozluźnia napięcie mięśniowe i wykazuje działanie zbliżone do toksyny botulinowej.

SERUM NEOFOUND:

  • poprawia kondycję skóry i poziom jej nawilżenia,
  • redukuje niedoskonałości – zwęża pory, zmniejsza drobne zmarszczki,
  • poprawia koloryt skóry, zwiększa jej elastyczność i nadaje blasku,
  • wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.

Preparat dostępny w gabinetach beauty oraz medycyny estetycznej.

Wyłączny dystrybutor w Polsce:
Sirona Aesthetics
Tel. 502727106
www.sironaaesthetics.pl
facebook/sironaaestfetics
instagram/sironaaesthetics