Innowacyjna fizykalna terapia mikrokrążenia dla urody i zdrowia

46

Jak wykazują najnowsze badania naukowe, sprawne funkcjonowanie naszych mikronaczyń krwionośnych i ich wpływ na nasze zdrowie jest ogromny.

Istnieje związek pomiędzy zaburzonym mikrokrążeniem a stanami chorobowymi i problemami z dobrym samopoczuciem. Potwierdza to m.in. raport „Małe naczynia krwionośne – duże problemy zdrowotne” z 2016 roku American Heart Association.

Jeśli nasze organy i tkanki nie są prawidłowo ukrwione i udrożnione, nie są w wystarczającym stopniu zaopatrywane w tlen i najważniejsze substancje odżywcze, a także nie mogą odprowadzać przepracowanych składników, wtedy wydolność naszego organizmu, jego odporność jest dużo słabsza. Gorzej się czujemy, wolniej regenerujemy, jesteśmy osłabieni a nasza skóra i ciało jest mniej jędrne. Funkcjonowanie narządów staje się coraz bardziej upośledzone i pojawiają się także zmiany na skórze, zapalenia obrzęki oraz bóle.

W salonach beauty w Polsce praktycznie nie stosuje się skutecznych zabiegów stymulujących mikrokrążenie. Innowacyjnych i bezpiecznym rozwiązaniem medycznym jest jednak terapia BEMER.

BEMER to jedyne na świecie urządzenie medyczne do fizykalnej terapii naczyniowej mikrokrążenia zaprojektowane przez niemieckiego naukowca i doktora prof. Reinera Kloppa. Ten rewolucyjny produkt, który posiada wiele patentów i opublikowanych badań medycznych, jest wyrobem medycznym zarejestrowanym w Europie, USA i Kanadzie. W Polsce to nowość!

BEMER jest biorytmiczną stymulacją naczyń krwionośnych. Urządzenie w dokładnie zdefiniowanych odstępach czasu wysyła precyzyjne impulsy elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości i natężeniu – słabszym od przyciągania ziemskiego, co czyni technologię 100% skuteczną i bezpieczną. Dzięki zabiegom BEMER ściany naszych mikronaczyń krwionośnych są stymulowane do skurczów pierwotnych czyli trzech skurczy na minutę. Do układu kapilarnego pompowana jest większa ilość krwi, komórki wszystkich tkanek są dobrze odżywione, natlenione i znacznie szybciej usuwane są z nich toksyny oraz metabolity przemian końcowych.

Zbiegi BEMER stosowane w salonach beauty, gabinetach dermatologicznych, rehabilitacji, fizjoterapii oraz przez masażystów mogą stać się dobrym uzupełnieniem i wyróżnieniem oferty na rynku wpływającym też nie tylko na poprawę zdrowia, ale też urody klientów i pacjentów.

Kontakt:
tel. 601 620 455, e.cesarz@esteticapolska.pl