MomMe Cosmetics łączy siły z Kicią Kocią i tworzy nowy wymiar pielęgnacji

22

Każda mama pragnie podarować swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Nie inaczej jest w kwestii pielęgnacji. Poszukiwane są sprawdzone, przebadane dermatologicznie i alergologicznie kosmetyki, które nie uczulą wrażliwej skóry malucha. Jak połączyć dbanie o odpowiednią higienę z zabawą? Z pomocą przychodzi rezolutna kotka! Marka MomMe, Kicia Kocia i rodzice mają ten sam cel — zaspokajać potrzeby, pielęgnować, wspierać rozwój oraz edukację dzieci. Właśnie dlatego 7 czerwca 2022 swoją premierę miała nowa linia kosmetyków MomMe we współpracy z Kicią Kocią.

Rodzicielstwo jest wyzwaniem na wielu płaszczyznach. Pielęgnacja nie musi być jednym z nich. Ma dawać radość i być codziennym, bezpiecznym wyborem. Marka MomMe doskonale rozumie te potrzeby i tworzy produkty dla maluchów od 1 dnia życia oraz ich mam, które mają wspierać oraz zapewniać najwyższą jakość pielęgnacji. Dzięki specjalnej linii kosmetyków MomMe Kicia Kocia Twoje dziecko stanie się jednym z bohaterów opowieści ulubionej książeczki i pozna wszystkie tajniki odpowiedniego dbania o ciało oraz higienę jamy ustnej. Ty natomiast, będziesz mieć poczucie, że to dobry wybór.

Jakie produkty wchodzą w skład linii i co je wyróżnia?

Linia sygnowana wizerunkiem Kici Koci to selekcja kluczowych produktów do codziennej higieny i pielęgnacji najmłodszych. W asortymencie znajdziemy spacerowy krem na każdą pogodę SPF 25, żel do mycia 2 w 1 w dwóch pojemnościach i wygładzający szampon do włosów. Nowością w portfolio marki będą również pasty do zębów, przeznaczone dla dzieci w wieku 0-3 oraz 4-7 lat. Pasty dostępne będą w dwóch wariantach – z fluorem lub bez – o odświeżającym miętowym smaku lub pysznym smaku gumy balonowej. Wszystkie kosmetyki stworzono we współpracy ze specjalistami z zakresu pediatrii, neonatologii, a także położnictwa. Produkty zostały przebadane dermatologicznie oraz alergologicznie. Zarówno kosmetyki, jak i ich surowce nie są testowane
na zwierzętach. Dodatkowo ich wielką zaletą jest to, że są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Pielęgnacja poprzez zabawę, czy to możliwe?

Linia MomMe Kicia Kocia to produkty, które odpowiadają na wszystkie najważniejsze potrzeby rodziców, a także dają radość dzieciom. Maluchy kochają Kicię Kocię i uwielbiają, gdy podczas ważnych zadań towarzyszą im ulubieni bohaterowie książeczek. W tym przypadku chodzi o małą, bystrą kotkę oraz jej przyjaciół. Bohaterowie opowieści nie tylko bawią, ale także edukują w ważnych tematach. W sytuacji, gdy dziecko odkrywa tajniki świata wraz ze swoim bajkowym przyjacielem, zdecydowanie łatwiej przyswaja wyzwania, jak np. te związane z codzienną pielęgnacją. Jest to także nieoceniona pomoc dla rodziców. Od teraz pierwsza wizyta u dentysty, czy kwestia zrozumienia, dlaczego potrzebna jest ochrona przed słońcem, mogą stać się o wiele łatwiejsze do wyjaśnienia.

Dlaczego Kicia Kocia?

MomMe Cosmetics poza dostarczaniem mamom oraz ich maluchom wysokiej jakości produktów, dba również o przekazywanie konkretnych wartości. Właśnie to ostatnie było kluczowym powodem wyboru Kici Koci, która w swoich książeczkach edukuje oraz pokazuje wagę dobrych relacji z bliskimi. Nie bez znaczenia dla MomMe był fakt, że jest jedynym „kosmetycznym” partnerem Kici Koci. To ogromna szansa na wzmocnienie wizerunku obydwu marek, dzięki dotarciu do wspólnej grupy docelowej.

Poszukiwania sprawdzonego produktu nie muszą wiązać się z godzinami spędzonymi na sprawdzaniu etykiet. MomMe to marka, która sztucznym składnikom mówi stanowcze nie. W swoich recepturach wykorzystuje wyłącznie bezpieczne, naturalne i wysokiej jakości składniki. Dzięki nim rodzice mogą być pewni, że ich dzieci są odpowiednio zadbane. Jeśli do tego dodamy uśmiech dzieci na widok Kici Koci – mamy pewność, że jesteśmy w naprawdę dobrych rękach.

O marce MomMe Cosmetics:

  • MomMe to naturalna marka kosmetyków do zadań specjalnych dla dzieci i ich mam.
  • Kiedy w 2015 roku pojawiła się na rynku, była przełomem w pielęgnacji najmłodszych, oferując produkty oparte na organicznych surowcach z ekologicznych upraw.
  • Naturalne kosmetyki MomMe to kompletna, specjalistyczna linia pielęgnacyjną dla dzieci od pierwszego dnia życia oraz kobiet w ciąży już od pierwszego trymestru.
  • MomMe tworzy autorskie receptury, dlatego w kosmetykach tych nie znajdziemy

kompozycji zapachowych, aby nie obciążać alergenami delikatnej skóry dziecka.

  • Zarówno kosmetyki jak i ich surowce nie są testowane na zwierzętach, są za to odpowiednie dla wegan i wegetarian.